Літературно-музичний вечір "1000 свічок"

Міжнародний поетичний фестиваль “MERIDIAN CZERNOWITZ” презентує мистецьку акцію – «Тисяча свічок», яка пройде 21 червня (понеділок) у сквері біля костьолу «Пречисте серце Ісуса». Зокрема, біля пам’ятника Францу Йозефу.
Розпочнеться дійство о 21:00. З настанням темряви, гості вечора зможуть насолодитися сучасною українською і польською літературою та живою класичною музикою в оточенні безлічі свічок. Читатиме гість зі Львова – поет, перекладач з польської ОСТАП СЛИВИНСЬКИЙ. Музичний супровід забезпечуватиме струнний камерний квартет, який, ніби перенесе чернівчан у минуле. Модеруватиме вечір відомий літературний критик ОЛЕКСАНДР БОЙЧЕНКО.

Захід приурочений до 115-ти річчя з дня присвоєння храму імені «Пречисте серце Ісуса». Саме 21-го червня 1895 р. відбулися торжества в ході яких, вівтар встановили не у приміщенні, а перед костьолом. Для багатотисячної юрби віруючих відправили службу одразу трьома мовами: польською, руською (українською) та німецькою.
Після заходу відбудеться after-party у приміщенні кафе «Стрімко», що на площі Соборній, 5. У разі, якщо погодні умови не дозволятимуть провести захід у сквері, то туди буде перенесено все дійство.

Початок: 21 червня (понеділок), 21:00.
Місце: сквер біля костьолу «Пречисте Серце Ісуса».

Деталі:
+38 095 83 88 962
www.meridiancz.com
bulich@meridiancz.com
Олександр Буліч – прес-секретар.

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте