Міжнародна відеопоетична премія "Бук" росте ;-)

Приємно констатувати факт міжнародності нашої відеопоетичної премії «Бук», яка вручатиметься у рамках Міжнародного поетичного фестивалю «Meridian Czernowitz» напочатку вересня 2010 року.
До закінчення подачі заявок у номінації на премію ще два місяці, проте ми вже отримали відеопоетичні роботи з України, Польщі, Латвії та Росії. Організатори вже домовилися про участь відеопоетів із Сербії та Ізраілю.
Серед учасників у номінації приємно бачити й визнаних митців загальноєвропейського масштабу, а також і зовсім нових у цій сфері митців. Це говорить про те, що бути у конкурсній програмі може кожен. Тому показ робіт у день вручення Букової Премії буде ще й чудовою нагодою подивитися тенденції розвитку молодого жанру мистецтва та відслідкувати регіональні особливості такого розвитку, а це питання давно цікавить теоретиків і практиків відеопоезії!

Ми будемо вдячні Вам, якщо Ви розмістите оголошення про премію у своїх ЗМІ та медіа, на форумах та в інших Інтернет-блогах. Це зробить показ відеопоезії у Чернівцях ще цікавішим і для глядачів і для самих авторів, які працюють у цьому жанрі!

Дякую Вам за активну участь у розвитку культури! ;-)

інформацію про учасників Премії «Бук», яка постійно оновлюється можна переглянути на сайті: www.meridiancz.com/Meridian/Templates/ShowPage.asp?DBID=1&LNGID=3&TMID=84&FID=908

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте