Прес-конференція Meridian Czernowitz

29 серпня о  17 годині на одній із цьогорічних фестивальних локацій у пентхаузі бізнес-центру «Полюс» (вул. Рівненська, 5-А) відбудеться прес-конференція, присвячена ІІ Міжнародному поетичному фестивалю MERIDIAN CZERNOWITZ.

Участь у ній візьмуть президент фестивалю Святослав Померанцев, виконавчий директор Ірина Вікирчак, представник ініціативної групи фестивалю, кандидат історичних наук Сергій Осачук, письменниця, літературознавець, координатор «Молодіжної сцени» та «Відкритого мікрофону» фестивалю Христя Венгринюк та прес-секретар фестивалю Лілія Шутяк.

Під час прес-конференції Ви зможете детальніше дізнатися про усі заплановані заходи у рамках фестивалю, а також поспілкуватися із його організаторами.

MERIDIAN CZERNOWITZ зберігають свою традицію неакадемічного проведення прес-конференцій, тому на усіх присутніх чекає приємний сюрприз. Організатори прес-конференції будуть вдячні за попереднє підтвердження Вашої участі у її роботі.

1 коментар

Святослав Вишинський
"- Цього року ви є одним із хедлайнерів на міжнародному поетичному фестивалі «Meridian Czernowitz». Генеральним партнером виступає група Фірташа. Як ви до цього ставитеся?

— Ось я щойно від вас про це почув. Не вірити Вам підстав у мене немає. А відповім я хіба що так: це все клопоти фестивального керівництва. Ми ж насправді не знаємо, які перепони їм доводиться долати для того, щоб ця багатоступенева і складна акція все-таки відбулася. Через яких «смотрящих» пробиватися.

Фірташ? Окей, хай покращує собі карму добрими справами.

— Ви би погодилися брати участь у аналогічному культурному заході, якби його фінансував Дмитро Табачник? Чому?

— Дмитро Табачник не фінансував би ні за що аналогічного культурного заходу. Бо такий захід — це дієве заперечення всіх табачниківських зусиль щодо нашої меншовартості й культурної ізольованості".(«Юрій Андрухович: Фірташ фінансує фестиваль, де я буду хедлайнером? Окей, хай покращує собі карму», «Українська правда. Життя», 26 серпня 2011 р.)
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте